نقش سوشال مدیا در بازایابی چیست؟

سوشال مدیا چیست ؟سوشال مدیا در واقع به همان شبکه های اجتماعی گفته می شود . مانند : تلگرام ، اینستاگرام ، لینکدین ، توییتر و …. که این رسانه های اجتماعی ، باعث می شود که ارتباط ها ، در کل دنیا ، راحت تر شود . ما در این متن ، نقش سوشال مدیا در بازاریابی را بررسی می کنیم .
نقش سوشال مدیا در بازاریابی چیست ؟ سوشال مدیا در بازاریابی نقش بسیار مهمی دارد . سوشال مدیا به دلایلِ زیر ، فرصتِ خوبی برای بازاریابی است :

1 – رایگان است .

2 – در دسترس کل دنیا است .

3 – تبلیغات در سوشال مدیا به وقت کمتری نیاز دارد .

4 – نسبت به بقیه ی روش های بازاریابی  ،  هزینه ی کمتری دارد و ارزان است .

بسیاری از افراد در دنیا  ،  بیشترِ وقت خود را صرف رسانه های اجتماعی می کنند . امکاناتِ سوشال مدیا برای تبلیغات و بازاریابی ، بسیار خوب است و تنوع دارد . به همین دلیل است که  ،  سوشال مدیا نقش بسیار مهمی در بازاریابی دارد . قبل از این که شبکه های اجتماعی رواج پیدا کنند  ،  برای بازاریابی از روش های دیگری استفاده می شد که خیلی هزینه بر بود .

نقش سوشال مدیا در بازاریابی این است که : نوعی ابزار ارتباطی است که باعث می شود کسانی که محصول شما را نمی شناسند  ،  با محصول شما آشنا شوند . رسانه های اجتماعی راهی برای ارتباط با مشتریان و مصرف کننده ها می باشند . در واقع رسانه های اجتماعی  ،  برند و مارکِ خاصی را به همه ی دنیا ارائه می کنند . داشتن شبکه های اجتماعی   ،  به همه این امکان را می دهد که ایده ی خود را در مسیر کسب و کار ( بازاریابی ) ،  ارائه دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *